Redaktor naczelna – Weronika Janeczko

Doktorantka CogNeS UJ, badaczka, psycholożka. Publikowała w “Wakacie”, „biBLiotece”,„Gazecie Wyborczej” i „Małym Formacie”. Mieszka w Krakowie. Prezeska zarządu fundacji KONTENT.


@ weronika.janeczko[at].kontent.net.plWiceredaktor naczelny – Marcin Świątkowski

Doktorant w Katedrze Krytyki Literackiej UJ, krytyk poetycki, nauczyciel. Publikował w „Małym Formacie”, „Xięgarni”, „ArtPapierze”, „Bez Porównania”, „Krakowie” i innych. Wiceprezes zarządu fundacji KONTENT.


@ marcin.swiatkowski[at]kontent.net.plRedaktorka – Zuzanna Sala

Bierutowianka, krytyczka literacka, studiuje polonistykę w ramach MISH UJ. Publikowała w „Odrze”, „ArtPapierze”, „Wakacie” i „Nowej Dekadzie Krakowskiej”. Członkini zarządu fundacji KONTENT.


@ zuzanna.sala[at]kontent.net.plPromocja, finanse i prawo – Aleksandra Kucharska

Studiowała filologię polską na UJ, logopedka, organizatorka wydarzeń kulturalnych takich jak: Miesiąc Języka Ojczystego i Dyktando Krakowskie. Laureatka Stypendium im. Stanisława Pyjasa. W KONTENCIE kieruje działem promocji oraz odpowiada za finanse. Członkini zarządu fundacji KONTENT.


@ aleksandra.kucharska[at]kontent.net.pl


Sekretarz redakcji – Łukasz Kraj

Student filologii polskiej i francuskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Publikował tu i tam, głównie o muzyce. Zazwyczaj interesuje się wszystkim, ale od lat najbardziej kocha twórczość Leśmiana i Iwaszkiewicza. Krakus.

@ lukasz.kraj[at]kontent.net.pl
Grafika, skład książek – Aleksandra Ćwikowska

Absolwentka Państwowego Liceum Plastycznego w Bydgoszczy, wykładowczyni w Krakowskiej Szkole Kaligrafii, Iluminatorstwa i Dziedzin Pokrewnych. Studentka Konserwacji i Restauracji Starych Druków i Grafiki na ASP w Warszawie. Autorka logotypu KONTENTu.
@Fb: Nibme

Współpraca organizacyjna – Idka Brożek

Studiowała kognitywistykę oraz kulturoznawstwo. Interesuje się filozofią umysłu i sztuczną inteligencją.